Згуртуватися та підтримати батальйон територіальної оборони закликали голів громад Дубенщини

Сьогодні в Дубенській РДА пройшла нарада з головами територіальних громад Дубенського району щодо функціонування районного батальйону територіальної оборони Дубенщини.

«Наразі наш батальйон укомплектований на 80 відсотків, решта кадрів, підібраних Дубенським РТЦК та СП, в процесі оформлення документів. Серед них і військовозобов’язані з досвідом ведення військових дій,» - розповів голова Дубенської РДА, голова району територіальної оборони Всеволод Пекарський, - «закликаю голів територіальних громад згуртуватися та спільними зусиллями підтримати батальйон територіальної оборони – це наша спільна відповідальність перед жителями району, ми повинні бути готовими захистити Дубенщину».

Командир батальйону Віктор Філімоненко ознайомив присутніх з інструкцією з формування добровольчих військових формувань в ОТГ.

Голова адміністрації також запевнив, що командир батальйону особисто виїде в кожну громаду для проведення інструктажу добровольців та роз’яснить повноваження органів місцевого самоврядування у системі створення територіальної оборони на відповідній території.