Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному презентували книгу "Народні Герої України. Історії справжніх"


Презентація книги "Народні Герої України. Історії справжніх" відбулась  27 листопада у Рівненському обласному краєзнавчому музеї. Перша збірка розповідає про Героїв російсько-української війни, які були нагороджені недержавним срібним орденом "Народний Герой України". 45 історій про героїв - кожна з яких приклад мужності, жертовності та прояву глибинної любові до власної країни. Військові, добровольці, медики, волонтери, журналісти, Там є і історії рівнян.

Джерело Rivne1.tv.

Зокрема один розділ книги присвячений Яні Зінкевич - українському медику-добровольцю, начальнику Медичного управління та реабілітації бійців Української Добровольчої Армії під час війни на сході України. Командирці Медичного батальйону «Госпітальєри». 

В книзі історії тих, хто був нагороджений орденом "Народний Герой України". Він виник завдяки волонтерам.  Відвідуючи поранених у шпиталях, представники волонтерських організацій чули безліч неймовірних історій про мужність і героїзм тих, хто став на захист країни, але не був жодним чином відзначений за свої діяння, подвиги, а часто – і самопожертву. Тоді й з’явилася ідея створити символ – дійсно цінну річ, яка б була схожа на відзнаку. За справу взявся ювелір Дмитро Щербаков, який з власного та зібраного друзями срібла відлив тризуби, що і стали праобразом тепер існуючого ордену.

У Рівному на презентацію книги прийшли мами загиблих бійців 81 та 30 бригади та добровольця. Були присутні і студенти.

Придбати книгу можна в інтернеті. Отримані кошти витратять на наступні видання, до них увійдуть розповіді про понад 400 українців, нагороджених орденом "Народний герой України".


 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: