Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сьогодні відзначають День батька

У червні у багатьох країнах світу відзначається важливе сімейне свято – День батька. Ця знаменна дата встановлена вна знак вдячності чоловікам, які сумлінно та самовіддано піклуються про своїх дітей.

У США, Німеччині і низці європейських країн День батька почали відзначати близько 100 років тому. Вважається, що ініціативу нового свята в 1910 році подала американка Сонора Смарт, яка вирішила таким чином висловити вдячність своєму самотньому батьку – ветерану Громадянської війни Вільяму Джексону Смарту.

Смарт овдовів, коли його дружина загинула при пологах їх шостої дитини. Проте, він виходив немовляту, а також дав путівку в життя своїм старшим дітям.

Свято швидко отримало визнання спочатку в штаті Арканзас, потім у всій країні, а з часом набуло популярності у світі.

В Україні День батька отримав офіційний статус  у травні 2019 року. Кабмін схвалив проект відповідного указу президента, призначивши святкування Дня батька щорічно у третю неділю червня.

Примітно, що німці традиційно відзначають День батька разом зі святом Вознесіння (цього року припадає на 21 травня), австралійці зустрічають подібне свято у першу неділю вересня, а італійці — 19 березня. День батька в Росії все ще не має офіційного статусу.

День батька – привітання

Це свято – чудова нагода привітати чоловіків, які гідно виховують своїх дітей. У мережі можна знайти привітання як у віршах, так і в прозі.

"Бути хорошим батьком — найбільш відповідальна і потрібна робота в житті чоловіка. Стати прикладом для сина і добрим чарівником для дочки. Навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов'ю і терпінням — таке може тільки тато. Вітаємо достойних батьків, пишаємося ними бажаємо всіх благ!"

 

#свято  #День батька 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: