Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині запровадили обмеження у громадському транспорті

Відсьогодні до перевезень на Рівненщині допускатимуть лише вакцинованих пасажирів або тих, у кого наявний негативний ПЛР-тест або швидкий тест. Таким є рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, яке прийняли напередодні.

Про нові правила у громадському транспорті, який курсує у межах області розповів сьогодні під час онлайн брифінгу голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Епідемічна ситуація на Рівненщині достатньо складна, тому виникла потреба у прийнятті ряду додаткових карантинних обмежень у транспорті. Наразі ми повинні свідомо стати та бік вакцинації та проявити громадську позицію. Це допоможе зміцнити своє здоров’я та зупинити масове поширення вірусу», - зазначив Віталій Коваль.

Так, в межах Рівненської області у пасажирський транспорт допускатимуть лише вакцинованих або людей із негативним ПЛР-тестом або швидким тестом. Діятиме заборона на регулярних і нерегулярних обласних перевезеннях.

Враховуючи, що велика кількість населення лише зараз розпочала вакцинуватись, а між щепленнями має пройти певний проміжок часу, до поїздок допускатимуть й тих, хто має «жовтий» ковід-сертифікат.

Щодо перевірок ковід-сертифікатів, то контроль за наявністю того чи іншого документу на автобусних маршрутах проводиться працівниками поліції.

Варто зазначити, що з 20 жовтня відповідальність за недотримання карантинних обмежень несе сам пасажир, а не водій транспорту, як було раніше. Таким чином вже складено відповідні протоколи на 11 пасажирів.

Заборона не поширюватиметься на перевезення:

  • осіб, які не досягли 18 років;
  • легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;
  • службовим чи орендованим транспортом підприємств за маршрутами руху, погодженим із патрульною поліцією.

Нагадаємо, що у Рівному обмеження у міському громадському транспорті про перевезення лише вакцинованих пасажирів або людей із негативним ПЛР-тестом - не введені.

 

#карантин 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: