Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Експерти оцінили шанси збірної України на вихід у плей-оф після поразки від Нідерландів

Національна команда України в матчі першого туру групи C з мінімальним рахунком поступилася Нідерландам - 3:2. У першому таймі жодна з команд голів супернику не забила, тож доля зустрічі вирішувалася в другому таймі. Першим, скориставшись помилкою оборони «Синьо-жовтих», відкрив рахунок Джорджініо Вейналдум. За 6 хвилин «Ораньє» вже подвоїли перевагу -  тут вже себе проявив Ваут Вегхорст.

Такий хід подій тільки розлютив українців - команда почала активно атакувати. Першим в ворота голандців поцілив Андрій Ярмоленко. За чотири хвилини після цього Роман Яремчук завдав точного удару головою після навісу від Руслана Малиновського.

Інтрига тривала недовго – «Ораньє» таки дотиснули. Переможний гол забив Дензел Дюмфріс. У підсумку маємо 3:2 на користь господарів.

Як повідомляється на сайті, головними претендентами на вихід у плей-оф аналітики вважають збірні Нідерландів і Австрії. Їх шанси оцінюють у 66,6%. У 43% експерти оцінюють ймовірність сценарію, за яким «Синьо-жовті» і «Ораньє» здобудуть путівки у 1/8 фіналу змагань. Можливість того, що команди України та Австрії успішно подолають груповий етап, складає 4,5%.

Найменш імовірним варіантом розвитку подій букмекери вважають вихід з групи Нідерландів і Північної Македонії - 3% та Австрії і Північної Македонії - 2,5%.