Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

БУР-табір у Здолбунові стартував

1 жовтня до Здолбунова приїхали 18 волонтерів з різних міст України! На вихідних, 2-3 жовтня, хлопці і дівчата знайомились із волонтерами зі здолубнівської громади та представниками Молодіжної ради, адже попереду на них чекає 10 днів насиченої праці пліч-о-пліч!

Що роблять волонтери на таборі?

Гарне питання! Читай !

  • Першу половину дня волонтери працюють на об’єктах, допомагають відремонтувати помешкання родинам у потребі. Також, у Здолбунові буде створено мурал (вул. Кн.Ольги 34, Здолбунівська бібліотека-філія для дітей та юнацтва
  • Другу половину дня волонтери беруть участь в культурно-освітніх заходах, знайомляться з громадою та місцевими мешканцями, обмінюються досвідом та відпочивають.

#БУРтабір ? волонтерський будівничий табір в невеликих містах чи селах України, який залучає молодь з усієї країни до волонтерства.

Як потрапити на табір?
Заповнити анкету ???? bur.lef.org.ua/volonteru

Ти із Здолбунівської громади і хочеш приєднатись до волонтерського табору? Круто!

Заповнюй цю форму для “місцевих”???? form.typeform.com/to/E57kDMAe

Цей табір БУР організовує у партнерстві з програмою “Мріємо та діємо” – це 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: