Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Зі Всеукраїнського етапу гри "Джура" повернулися вараські школярі

Завершився ІІІ Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура -2021: Буковинська Січ»  у старшій віковій групі.  

Команда з Рівненщини рій “Стріла” Вараського ліцею №1 Вараської міської ради у складі 8 учасників теж брали участь у військово-патріотичній грі. І посіли ІІ місце у конкурсі “Тактична підготовка – дії малих підрозділів в бою.

Команди юнаків та дівчат з 24 областей України змагалися між собою, демонструючи знання та практичні навички у військовій справі. Обов’язкові конкурсні етапи – це стрільба з бойової зброї, метання гранати. Загалом понад 200 дітей стали учасниками військово-патріотичної гри.

28 липня на центральній площі Чернівців відбулося закриття Всеукраїнського етапу гри “Сокіл” (“Джура”). Учасників привітали очільники Чернівецької області та вручили кубки переможцям змагань.

Юні джури визначали кращих у орієнтуванні на місцевості, тактичній медицині, саперній справі. Загалом переможців визначили у дев’яти номінаціях. Нагороди їм вручили під час урочистостей на Центральній площі.

Після завершення церемонії учасники мали нагоду відвідати перлину Буковини – вражаючий і неперевершений Національний університет імені Ю.Федьковича.

Усі учасники, незалежно від перемоги, отримали неоціненний досвід гри у польових умовах і виховання у дусі патріотизму, повідомляє прес-служба Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: