Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Здолбунівські шахісти розпочали новий сезон

За довголітньою традицією на Різдвяні свята здолбунівська шахова спільнота вже двадцять четвертий раз вшанувала пам’ять свого земляка, чемпіона області 1976 року Гната Микитюка (1942-1996) організацією рапід-турніру. У січні цього року  Гнату Микитюку мало б виповнитися 80!

Комфортні умови учасникам змагання були створені Здолбунівською міською бібліотекою. З дотриманням всіх обмежувальних карантинних заходів, був проведений рапід-турнір при 34 учасниках з Рівненської і Хмельницької областей, регламент 10 хвилини +5 секунд, швейцарська система у 9 турів.

Турнір зареєстрований Міжнародною федерацією шахів FIDE – Gnat Mykytiuk 24 Memorial-Zdolbuniv 2022.

Перемогу здобув кандидат у майстри спорту Максим Шинкарчук з Рівного – 8 очок з 9 можливих. Він єдиний пройшов дистанцію без поразок – 7 перемог і 2 нічиїх. Друге місце у кандидата у майстри спорту Петра Іллюка з Березного – 7 очок. На третьому місці  Кандидат у майстри спорту Ігор Кононець з Костополя  – 6,5 очка.

Переможцю вручений перехідний Кубок, призери нагороджені грамотами Федерації шахів Рівненщини та цінними призами.

Призери турніру у Здолбунові 2022

Серед здолбунівських шахістів кращі результати у кандидата у майстри Йосипа Борзенка – 6 очок. 4-е місце, першорозрядника Олега Прокопчука – 5 очок , 14-е місце.

А через два тижні здолбунівський «шаховий десант» прибув у Сарни для участі у відкритому Кубку Сарненського району. 30 учасників у бліц-турнірі виборювали п’ять призів у 9 турів.

Призери відкритого Кубку Сарн. Йосип Борзенко крайній зліва

Переможцем став кандидат у майстри Дмитро Андрєєв з Володимирця – 7 очок з 9 можливих. Лише на півочка відстав від нього наш Йосип Борзенко. Лише третім опинився рейтинг-фаварит турніру Петро Іллюк з Березного. Четвертий і п’ятий призи у наших земляків Олега Прокопчука і Олексія Лісовського – по 6 очок.

За матеріалом Здолбунівської міська рада.


 

 

#турнір  #шахи 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: