За тиждень Віталію Ковалю треба буде звітувати перед депутатами облради

Сьогодні, 9 грудня, голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук підписав розпорядження про проведення другого пленарного засідання першої сесії обласної ради восьмого скликання.

Згідно із документом, оприлюдненим на офіційному сайті обласної ради, засідання відбудеться 15 грудня 2020 року об 11.00 годині у сесійній залі обласної ради (м. Рівне, майдан Просвіти, 2).

Із 10 грудня  повинні відбутися засідання постійних комісій. 

Стежити за перебігом подій у сесійній залі можна буде за допомогою офіційної вебсторінки Рівненської обласної ради та в мережі youtube.

До слова, на першому пленарному засіданні обласні обранці прийняли рішення про те, щоб на другому заслухати звіт голови ОДА  Віталія Коваля про виконання делегованих повноважень.  З огляду ж на те, що провладна фракція "Слуга Народу" залишилася в обласній раді без посад і без більшості, результат, можна припустити, може бути різним  і оплесків голові ОДА навряд чи варто очікувати.