За формулою 1/12 фінансуватимуть видатки у 2014-го

З огляду на події в країні й високу ймовірність того, що основний бюджет країни буде прийнято ще не скоро, депутати вирішили перестрахуватись і прийняти свій, так би мовити, тимчасовий бюджет.
— Маючи такий документ, ми зможемо фінансувати видатки щомісяця, — пояснила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Людмила Кушнер. — Кошти спрямовуватимуться виключно на захищені статті видатків, зокрема, зарплати працівникам бюджетних установ, енергоносії, медикаменти. Фінансувати капітальні видатки, такі як будівництво, капітальні ремонти та придбання техніки і обладнання, цей документ не дозволяє.
Видатки у вигляді 1/12 від минулого року збережуться до тих пір, поки не буде прийнято основний фінансовий документ країни, який   дозволить і  на місцях затверджувати власні бюджети.
• За повідомленням прес-служби ОДА