Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

За 4 дні від подачі заявки: Здолбунівська лікарня отримала медичне обладнання

Для КНП "Здолбунівська ЦМЛ" Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI agency надала медичне обладнання, серед якого і ШВЛ, вироби медичного призначення, лікарські засоби, витратні матеріали, засоби особистого захисту та медичний одяг, халати та шкарпетки для пацієнтів.

 Про історію медичної допомоги, яка сама їх знайшла, ще й дійшла всього за чотири дні, розповів Владислав Сухляк, голова Здолбунівської територіальної громади, у публікації на своїй сторінці:

Задзвонив незнайомий номер телефону безпосередньо до завідувача відділення АІТ Здолбунівської лікарні Олексія Буковецького. Після з’єднання з абонентом, а ним виявився представник ГО zdorovi help, було запропоновано допомогу для закладу у вигляді медичного обладнання: апарати ШВЛ та портативні УЗД апарати, розхідні матеріали та дороговартістні медпрепарати для лікувального закладу. Звичайно, спочатку був невеличкий шок, як ніби джекпот виграв, але сумніви закрадалися в дійсності і правдивості, що може таке бути в дійсності, - розповідаючи пригадує лікар. Потребу лікар надав, обмінялися контактами для подальшої співпраці і лишилося тепер тільки чекати, а може просто надіятись що це не сон.

Проходить тиждень, другий..

І тут п’ятниця, закінчення робочого дня, як знову дзвінок , представник Нової Пошти говорить, що за вказаною адресою доставили товар, вийдіть розпишіться в накладній.

А далі все на фото продовження якого далі буде/

/Що основне з цього всього - за будь-яких обставин варто відповідати на дзвінок, або ж передзвонюйте. В цій ситуації пропонували допомогу нам , взамін нічого за це не просили.

Чим більше людей долучається до справи, тим більший буде результат! Скажу з досвіду, коли зусилля драйвових команд об‘єднуються - результат буде значно більший, ніж кожного по окремо!

Звичайно велике сердечне спасибі засновниці агенції та голові місії, Наталії Туліновій в наданні такої важливої допомоги для закладу яка необхідна для порятунків людських життів.

Робімо добро разом та будьмо здорові!


 

#допомога 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: