Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

З громадою Квасилова зустрілось керівництво міста Рівного

30 грудня, міський голова Олександр Третяк, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян та заступники міського голови зустрілись з громадою селища міського типу Квасилів, щоб обговорити та вирішити нагальні питання створення Рівненської територіальної громади.

В ході зустрічі, вирішувались та обговорювались усі аспекти передачі комунального майна Квасилова Рівненській міській територіальній громаді, надання адміністративних послуг мешканцям Квасилова. Також, було повідомлено, що з наступного року квасилівчани повинні будуть перезаключити декларації з сімейними лікарями та отримувати якісні медичні послуги вже в обласному центрі.

Мешканців Квасилова найбільше цікавило питання відвідування загальноосвітніх закладів, садочків, спортивних секцій тощо дітей з Квасилова, в тому числі і пільгових категорій.

Гостро стояло питання – проблемної ситуації стану автошляхів в селищі, логістичного курсування громадського транспорту тощо.

Профільні заступники відразу надавали чіткі роз’яснення на всі запитання.

Крім того, ініціативна група квасилівчан, запропонувала долучити ОСББ Квасилова до програм з енергоефективності та енергозбереження міста Рівне.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: