За доброю традицією у Рівному триває XVІІІ фестиваль "Різдвяні піснеспіви".
8 січня, колядки та привітання учасників фестивалю лунали у Свято-Троїцькій церкві, Свято-Покровському соборі та Свято-Воскресенському соборі. Під вечір - радісні віншування та співи тішили рівнян зі святкової сцени на майдані Незалежності.
По-особливому щирі та величні – вони наповнюють кожного з нас теплом, любов’ю та світлими думками.
Дивіться на фото - як колядує Рівненська громада!