Сьомого березня завершилась реєстрація учасників Всеукраїнського архітектурного конкурсу на найкращу проєктну пропозицію ревіталізації "парку Єврейка".
Конкурс привернув увагу архітекторів, урбаністів, кураторів та митців. Заявки надходили з різних куточків країни і навіть з-за кордону. Впродовж двох місяців учасники та учасниці реєструвались, а тепер вони мають ще 2 місяці щоб підготувати концепції, ескізи і макети своїх проєктів ревіталізації. Кінцевий термін подання робіт — до 9 травня 2026 року. Після цього проєкти оцінить журі, щоб вибрати переможця.
Зараз творчі колективи та окремі архітектори вже працюють над розробкою конкурсних проєктів. Мар’ян Кардаш, організатор конкурсу з contest.com.ua, та Лідія Войтюк - головний спеціаліст Управління rультури і туризму, вже провели для учасників та учасниць дві екскурсії ділянкою проєктування, а 26 березня відбудеться третя. Такий "вихід в поле" допоможе їм відчути дух місця, дізнатись про історію простору та особливості ділянки, щоб врахувати все це в своїх проєктах.
Нас дуже потішила така увага з боку професійної спільноти. Щиро дякуємо всім учасникам та учасницям за зацікавленість та активність. З нетерпінням чекаємо на конкурсні проєкти.
Детальніше про конкурс за посиланням: http://bit.ly/40AOtMt
Архітектурний конкурс відбувається в межах проєкту "REHERIT 2.0: Спільна відповідальність за спільну спадщину", що реалізується Центр міської історії / Center for Urban History та Центром "Регіональний розвиток" Агенція економічного розвитку PPV за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Ця публікація була створена завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу. Її наповнення є винятковою відповідальністю партнерів проєкту "REHERIT 2.0" і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.