Унаслідок ДТП незначні травми отримав водій двоколісного транспортного засобу. Його каретою швидкої доставили у центральну міську лікарню, звідки після надання медичної допомоги відпустили. Відповідно до висновку медичного освідчення на стан алкогольного сп’яніння водій іномарки був тверезим. Правоохоронці з’ясовують усі обставини пригоди. За результатами перевірки буде прийняте відповідне процесуальне рішення.• Відділ комунікації ГУНП в Рівненській області