Вночі з немовлям йшла узбіччям автодороги: патрульні допомогли молодій мамі

Учора, близько 23-ї години, до патрульних звернувся небайдужий громадянин та повідомив, що узбіччям автодороги М-06 Київ — Чоп, поблизу села Карпилівка, йде дівчина з дитячим візком.

Прибувши на місце, інспектори виявили 17-річну громадянку із 4-місячною дитиною. Вона розповіла, що запізнилася на рейсовий автобус і вирішила пішки дістатися до найближчого готелю.

Зважаючи на пізню пору доби та небезпеку перебування на узбіччі автодороги з немовлям, патрульні допомогли дівчині та доставили її до готелю для ночівлі.

Громадянка подякувала поліцейським за допомогу та небайдужість.

Нагадуємо: якщо ви опинилися у складній ситуації на дорозі або потребуєте допомоги, не зволікайте — звертайтеся на спецлінію 102. Патрульні завжди готові прийти на допомогу.

-- Патрульна поліція Рівненської області