Учора, близько 23-ї години, до патрульних звернувся небайдужий громадянин та повідомив, що узбіччям автодороги М-06 Київ — Чоп, поблизу села Карпилівка, йде дівчина з дитячим візком.
Прибувши на місце, інспектори виявили 17-річну громадянку із 4-місячною дитиною. Вона розповіла, що запізнилася на рейсовий автобус і вирішила пішки дістатися до найближчого готелю.
Зважаючи на пізню пору доби та небезпеку перебування на узбіччі автодороги з немовлям, патрульні допомогли дівчині та доставили її до готелю для ночівлі.
Громадянка подякувала поліцейським за допомогу та небайдужість.
Нагадуємо: якщо ви опинилися у складній ситуації на дорозі або потребуєте допомоги, не зволікайте — звертайтеся на спецлінію 102. Патрульні завжди готові прийти на допомогу.