Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. Нині електропостачання відновлюється.
- Внаслідок нічної негоди відключено біля 30 ліній електропередач. Найбільше постраждав Рівненський район. Є знеструмлення у Дубенському та Сарненському, - написав на своїй стоірнці у Фейсбук Віталій Коваль -
Фахівці Рівнеобленерго вже працюють на обірваних лініях. Формуються та відправляються додаткові ремонтні бригади.
І хоч дощ та вітер наразі не вщухають, робимо все можливе, щоб оперативно заживити пошкоджені електромережі. Питання на контролі.