Внаслідок нічної негоди на Рівненщині відключено майже 30 ліній електропередач

авторо фото - Natalka Zhucovska

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. Нині  електропостачання відновлюється.

-  Внаслідок нічної негоди відключено біля 30 ліній електропередач. Найбільше постраждав Рівненський район. Є знеструмлення у Дубенському та Сарненському, - написав на своїй стоірнці у Фейсбук Віталій Коваль -

 Фахівці Рівнеобленерго вже працюють на обірваних лініях. Формуються та відправляються додаткові ремонтні бригади.

 І хоч дощ та вітер наразі не вщухають, робимо все можливе, щоб оперативно заживити пошкоджені електромережі. Питання на контролі.