Виплати надбавок медикам відбуваються у повному обсязі

Виплати надбавок медикам відбуваються у повному обсязі, за винятком поодиноких випадків.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час робочої поїздки у Хмельницьку та Рівненську області.

“Наразі проблем з виплатою надбавок медикам немає. Виникають лише поодинокі випадки, на які ми реагуємо достатньо оперативно”, - сказав очільник МОЗ.

Глава МОЗ проінспектував медзаклади Хмельницької та Рівненської областей, поспілкувався з медичним персоналом регіонів. Зокрема, він відвідав Хмельницьку обласну лікарню, Хмельницький обласний патологоанатомічний центр, Старокостянтинівську центральну районну лікарню, Рівненську обласну дитячу лікарню, Обласний центр екстреної медицини катастроф та Обласний центр екстреної медицини катастроф Рівненської області. Зокрема, Максим Степанов підкреслив, що держава в повному обсязі фінансує лікування хворих на COVID-19 в умовах стаціонару.

Ми в повному обсязі перераховуємо кошти за лікування хворих в умовах стаціонару. Міністерство повністю порахувало, скільки коштує лікування одного хворого у лікарні. Пацієнти не повинні сплачувати за своє лікування, перебуваючи у стаціонарі, за це вже заплатила держава”, - підкреслив міністр.