Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Виконавчий директор УПЛ назвав ще два стадіони, на яких можуть проводити матчі під час війни

Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий в ексклюзивному інтерв'ю Футбол NEWS розповів, за яким принципом буде зіграний новий чемпіонат України, а також розповів, що, ймовірно, до локацій додадуться ще дві - Тернопіль і Рівне.

«У нас 9 червня було проведено робочу групу, в якій взяли участь усі клуби-учасники сезону 2022/2023. Було розглянуто кілька варіантів. У тому числі клубам було запропоновано розглянути варіант із розподілом на вісімки. Але робоча група не підтримала цей варіант.

На цей момент підтриманий варіант із 16-ма клубами. Повторюся: це робоча група, а не остаточне рішення. Формат: класична система. Але має бути врахований територіальний принцип - клуби під час жеребкування календаря були розділені за місцем дислокації команди на момент проведення матчу, щоб зменшити логістичне навантаження.

Ми ще чекаємо на рішення відповідних державних структур щодо вимог проведення матчів. Наразі розглядається 2 варіанти: Київ та Київська область, а також захід України – Львів, Ужгород. Крім того, теоретично можемо розглядати стадіон у Тернополі. Також є інформація, що Верес закінчує ухвалення здачі свого стадіону в експлуатацію. Можливо, на початок сезону, а він має стартувати 20 серпня, Верес здасть стадіон в експлуатацію і проводитиме домашні матчі на своєму стадіоні», - сказав Дикий.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: