Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Відомий лікар Рівного розкритикував вакцинацію

Павло Сільковський, на своїй сторінці в соцмережі Facebook, висловив свою думку щодо масової вакцинації медиків, яка розпочалася в Рівненській області та інших регіонах. Він переконує, що ті, хто не хочуть вакцинуватися, не мусять цього робити. Бо ефект сумнівний. 


Ось власне відривок з посту:

«Ми знаємо, що вакцинація ефективна проти тих інфекцій, до яких утворюється стійкий імунітет. Якщо припустити, що імунітет проти ковіду нестійкий, то немає сенсу вакцинуватися взагалі. А якщо стійкий, то для чого вакцинувати перехворілих?

Ми досі чуємо, що дослідження не показують, чи достатньо стійкий імунітет після хвороби. Бо малий час спостережень. Вакцинація ж розпочалася кілька місяців тому. Але вже є дослідники, які стверджують, що після вакцинації імунітет стійкий. У той самий час, коли нас вчили, що жодна вакцина не створює потужнішої імунної відповіді, ніж перенесене захворювання.

Я не знаю хвороби, після якої ти перехворів і маєш імунітет на трошки. Але якщо від неї зробиш вакцину - то вже на довго. При цьому все більше країн заявляють, що якщо ти отримав вакцину, то тобі і подорожі, і без карантину, і без тестів. А якщо перехворів - то дзуськи!

І це не про антивакцинаторство. Це про підходи до вакцинації. Коли раніше тебе вчили, що імунобіологічні препарати - це дуже серйозно і має бути вкрай обережний підхід. А тепер ящики з вакциною розвантажують в протичумних костюмах, але перевозять звичайними бусами. 

Хворіти погано і краще не хворіти. Але це якщо ти маєш вибір. А якщо твій вибір - вакцина попри все? Якщо ніби добровільно, а по факту - прихований примус? То це робить честь і авторитет вакцинації?»

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: