Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Віднині «Рівнегаз» має нових голову правління та директора із капбудівництва

Колективу АТ «Рівнегаз» представили нового голову правління та директора із капітального будівництва.  Про це повідомляють у соціальній мережі на сторінці АТ "Рівнегаз".

За результатами відкритого конкурсу, проведеного Регіональною газовою компанією, від 5 травня акціонерне товариство очолив Павло Миколайович Козюк, а директором із капітального будівництва став Руслан Іванович Сахарчук. Обидва посадовці мають значний стаж роботи у газовій галузі.

Павло Козюк працював інженером, начальником виробничо-технічного відділу, був заступником начальника Новомосковського управління з експлуатації газового господарства. Також був на посаді заступника начальника управління з комерційної діяльності та капітального будівництва ПАТ «Дніпропетровськгаз», а з 2018 року і дотепер був призначений на посаду технічного директора АТ «Волиньгаз».

Руслан Сахарчук розпочав трудову діяльність у ВАТ «Волиньгаз» контролером служби обліку газу, згодом був переведений на посаду інженера, в.о. начальника Нововолинського управління з газового господарства. Працював начальником УГГ Луцького району і начальником Ковельського відділення. До призначення працював начальником Пустомитівського відділення.

У вступному слові голова правління АТ «Рівнегаз» Павло Козюк подякував представникам РГК за довіру очолити товариство рівненських газовиків і зробить все, аби її виправдати:

 «Я звик працювати професійно, відкрито і з максимальною віддачею, цього чекаю і від колективу. Повністю підтримую прогресивні реформи РГК впродовж останніх років. Приємно бути частиною цього великого газового товариства, працювати над новими завданнями і приймати всі виклики аби гордо нести звання компанії європейського рівня в сфері надання послуг».

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: