Від щирого серця вітаю учасників АТО з ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу! Вірю,  що ви завжди з честю і гідністю виконуватимете свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимете мир і спокій українського народу. Дякую Богу, що зберіг вам життя!
Низькій  уклін!
• Із  повагою та щирою вдячністю Олеся ТКАЧУК,
сільський голова Городоцької сільської ради Рівненського району