Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу! Вірю, що ви завжди з честю і гідністю виконуватимете свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимете мир і спокій українського народу. Дякую Богу, що зберіг вам життя!
Низькій уклін!
• Із повагою та щирою вдячністю Олеся ТКАЧУК,
сільський голова Городоцької сільської ради Рівненського району