Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Від автентики до трендів» - на Рівненщині популяризують поліський етностиль

«Від автентики до трендів» - під таким гаслом у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки проходить Всеукраїнський ярмарок-форум традиційного одягу, національного костюму та автентичних супутніх ремесл «Український національний костюм: поліський вимір».

«Без популяризації традиційного народного одягу, занесення його частин та елементів до переліку нематеріальної культурної спадщини, мудрої пролонгації цього процесу - ми не будемо мати результату, який очікують наші нащадки. Ми робимо це для того, щоб наше майбутнє знало наше минуле. Впевнена, що цей захід стане традиційним, і щороку ми будемо знайомити наших дітей з автентичними строями та новинками сучасних трендів національного вбрання», - зазначила у вітальному слові до учасників заходу начальниця управління культури та туризму ОДА Любов Романюк.

Тож поціновувачі національних традицій та поліського етностилю мають можливість оглянути виставку автентичних строїв Рівненського Полісся, відвідати ярмарок-продаж сучасного етноодягу та прикрас, виробів народних художніх промислів. А також взяти участь у конференції та послухати лекції провідних етнографів і краєзнавців щодо особливостей народного одягу Рівненського Полісся, збереження автентичних традицій у сучасному одязі, використання натуральних тканин, як основного сегменту традиції тощо.

Також до уваги відвідувачів дефіле етномоди, презентації друкованих видань та проєктів, дотичних до національного костюму, майстер-класи з вишивки, ткацтва, соломо- та бісероплетіння, виступи фольклорних колективів поліської пісні й танцю.

Рівненська ОДА

#Полісся 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: