В етнопарку на Дубенщині відновлюють традиції колядування

Ідею такого свята ініціював засновник «Центру дослідження і відродження Волині» Володимир Дзьобак: «В Ладомирії відворюють не лише матеріальну культуру Волині, а й духовну».

Аби спільною колядою прославити народження Христа до резиденції з’їхались колективи з Радивилівської, Козинської  та Крупецької громад, а саме: з Радивилівського ліцею № 1, Хотинського ліцею, Козинського ліцею, Немирівського ліцею, сіл  Митниця, Пустоівання та Пляшівка.

До участі в заході долучилися голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський, голова Радивилівської громади Микола Карапетян, голова Крупецької громади Віталій Мошкун.

Усі учасники свята отримали цукеркові подарунки від організаторів свята та Дубенської райдержадміністрації.

Дубенська РДА висловлює подяку керівнику ПП «Аметист-плюс» Андрію Мартинюку за цукеркові набори.