Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Укриття навчальних закладів Рівного підключать до швидкісного Інтернету

Сьогодні голова Рівного, Олександр Третяк підписав меморандум з керівником макрорегіону об’єднаної компанії «Датагруп-Воля» Олександром Пігалем щодо забезпечення 10 освітніх закладах нашого міста інтернет-сигналом належної якості. Мова йде про встановлення відповідного обладнання в укриттях, адже саме там тривають основні роботи. Вже зовсім скоро розпочнеться навчальний рік, тож мусимо поквапитись. У разі повітряних тривог учні спускатимуться саме в укриття, а вчителі за можливості зможуть продовжувати урок саме там. Тож в сучасних умовах без якісного швидкісного інтернету не обійтись.

У планах обладнати хорошим Wі-Fі від “Датагруп-Воля” іще вісім закладів — освітніх та медичних. Загалом, таких у нашому місті буде 23 — 18, які підпорядковуються Рівному, та іще 5 обласних. І це без урахування сховищ у житлових будинках!

Щиро вдячний місцевому соціально відповідальному бізнесу, який долучається до проведення цих робіт. Кожен з нас своєю працею працює на безпеку громадян та наближає нашу перемогу! Олександр Третяк

Рівненська міська рада


 

#Wі-Fі  #інтернет  #Датагруп 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: