Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У закладах освіти Дубенщини триває робота з облаштування укриттів

На Дубенщині продовжують перевіряти безпекові умови та готовність закладів освіти до початку навчання. Позитивні висновки комісій щодо укриттів вже надали для третини будівель. Перевірки тривають.

Про це повідомляють у відділі освіти, культури та спорту Дубенської райдержадміністрації.

Державною службою з надзвичайних ситуацій розроблено рекомендації щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти, якими визначено основні заходи, які мають здійснити керівники закладів освіти в умовах воєнного стану.

Так, у випадку відсутності бомбосховищ комісія визначає інші можливості евакуації. Учасникам освітнього процесу дозволено переміщатися в приміщення поряд, але не далі, ніж 100 метрів. Між закладом освіти та власником приміщення з укриттям укладається відповідний договір.

 Всі укриття мають бути обладнані місцями для сидіння, забезпечені питною та технічною водою, контейнерами для зберігання харчів, резервним освітленням, засобами пожежогасіння, аптечками.

Якщо ж місця у сховищі не вистачатиме на всіх, то школи повинні організувати навчання у дві зміни або використати формат змішаного навчання.

1 вересня свої двері відкриють лише ті навчальні заклади, які отримають позитивні висновки комісій.

Дубенська районна державна адміністрація

#укриття 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: