Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У ТОВ «Агрохолдинг Зоря» стартувала посівна кампанія

У повітрі після холодної зими вже пахне справжньою весною. Щодень сонечко піднімається все вище, і земля вже кличе аграріїв у поле. В селі Грабів Рівненського району полем активно рухається трактор Джон-дір зі сівалкою. З допомогою цієї сучасної техніки у ТОВ «Агрохолдинг Зоря», що входить до Групи компаній «VITAGRO», розпочали посів ярого ячменю.

• Початок посівної кампанії.  Село Грабів

Культура займає одне із провідних місць у господарстві. Цьогоріч під посів ярого  ячменю планують відвести понад 1000 гектарів площ. Впродовж останніх років у господарстві переконалися – ця культура вигідна і не вибаглива.
– Тут, у Грабові, засіяли майже 90 гектарів. Технікою, насінням, добривами забезпечені, тож всі посівні роботи виконаємо вчасно. Сіємо пивоварний ячмінь, що використовується для виготовлення солоду на пиво.  Використовуємо  сорт Себастьян. Він показав за останні роки непогану врожайність,  – розповідає головний агроном ТОВ «Агрохолдинг Зоря» Сергій Прокопов.
Паралельно на полях здійснюють  закриття вологи та проводять рекультивацію ґрунту під посів пізніх зернових. Озиму пшеницю,  яка після зими тішить око господарів, обробляють гербіцидами, також  проводять інсектицидний обробіток. Весною у аграріїв кожен день розписаний.
• Марта Ліснича

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: