Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У селах Костопільської громади стартував пілотний проект зі збору сміття

Комунальне підприємство «Костопількомунсервіс» 19 липня розмістило контейнери об’ємом 8 кубометрів кожен для збору побутових відходів у п’яти точках села Корчів’я Костопільської громади. Через дві доби контейнери заберуть і вивезуть відходи на сміттєзвалище. Планується, що вивозити сміття з села будуть двічі на місяць. Попередньо сільський староста провів серед людей роз’яснювальну роботу про запровадження нової схеми вивезення побутових відходів. Так у громаді розпочався пілотний проект зі збору побутових відходів у селах.

До кінця липня послуга для мешканців Корчів’я буде безкоштовною, а з 1 серпня «Костопількомунсервіс» братиме плату за вивезення сміття у розмірі, встановленому для приватного сектора в Костополі.

- Ми спостерігатимемо, як працює наш проект, і вноситимемо корективи, наприклад, зменшимо чи збільшимо кількість контейнерів у селі в залежності від потреби, - повідомив керівник КП «Костопількомунсервіс» Ігор Онищук.

Після Корчів’я сміттєві контейнери завезуть у Велику Любашу, Підлужне та, можливо, в Трубиці. У процесі реалізації проекту будуть розроблені маршрути та буде вирішено, куди краще везти побутові відходи, чи на міське сміттєзвалище, чи на паспортизовані сільські.


Костопільська міська рада

#сміття 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: