З вчорашнього дня заступник міського голови з питань ЖКГ Володимир Дяк не виконує своїх службових обов'язків. Стало відомо, що він написав заяву на звільнення за власним бажанням.
Посада заступника з питань ЖКГ була політичною квотою партії "Рівне Разом" та секретаря міської ради Віктора Шакирзяна. Наразі невідомо, хто обійматиме посаду заступника міського голови.
Додамо що зараз розглядають кандидатуру Юрія Приварського - колишнього першого заступника вже колишнього голови ОДА. Того, якого звільнили з облдержадміністрації «за порушення присяги держслужбовця».