Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному жителі кількох будинків скаржаться на сморід через прорив каналізації

Жителі двох будинків на вулиці Київській у Рівному скаржаться на запах нечистот у під'їздах та підвалах. Причиною є прорив каналізації, який стався поблизу сусіднього будинку. Гроші для ремонту ОСББ вже зібрало, тепер чекають дозволу від обласної лікарні, бо ділянка — на їхній території.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

Любов Костючок проживає в будинку на Київській, 50. З її слів, у її та сусідньому 52-му будинку в під’їзді та квартирах стоїть сморід. Три дні тому підвал цього будинку затопило нечистотами. Проблема з каналізацією, каже жінка, виникла понад рік тому.

"Так, було, але воно йшло кудись, але це вже так, що воно нестерпно. Нестерпно жити в цьому лайні. Це ж якби воно було наше, але воно не наше. Чому ми маємо терпіти це, як воно чуже?", — каже Любов Костючок.

Сморід з’явився через прорив каналізації поблизу сусіднього будинку.

"З цього будинку, 54, йде каналізаційна мережа, яка тут проломана посеред цієї дороги. Вона проломана над теплотрасою, яка йде до цих двох будинків, де фекалії всі потрапляють у теплотрасу і які потрапляють у 50 будинок. Вже третю добу немає чим дихати, люди в зимовий період мусять відкривати під’їзди, бо нестерпно", — каже мешканка будинку на Київській, 50 Валентина.

Гроші для ремонту каналізаційної мережі ОСББ зібрало. Але для того, щоб почати роботи, потрібен дозвіл від обласної клінічної лікарні, бо проблемна ділянка знаходиться саме на їхній території. Речниця медзакладу Оксана Ігас підтвердила Суспільному цю інформацію.

Раніше ОСББ вже зверталося за дозволом до керівництва лікарні, проте їм відмовили, бо на одному з заїздів до лікарні по вулиці Данила Галицького відбувалися ремонтні роботи.

"Теплоенерго розрило вулицю Данила Галицького, бо там була теплотраса непоремонтована. Тепер ту теплотрасу вже заробили і лікарня може нам дати дозвіл, щоб ми могли розрити тут дорогу, бо це є проїзна частина. Це не так все просто", — прокоментувала секретарка ОСББ "Калина-Р" Ірина Сачук.

8 грудня ОСББ надіслало до керівництва обласної лікарні повторний лист з проханням дозволити ремонтні роботи та чекають на відповідь.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: