Цього тижня у парку ім. Тараса Шевченка у Рівному засяяла новорічно-різдвяна ілюмінація. Відео опублікувало на своїй сторінці у Фейсбук КП "Міськсвітло" Рівне.
- Нехай у кожного з нас вистачить тепла всередині, аби зігріти себе та ближнього у цей нелегкий для кожного українця й українки час.Сподіваємося, що святкова ілюмінація додасть капельку віри та надії у майбутнє, підніме дух та запалить світлий вогник у серці кожного мешканця міста, - написали КП "Міськсвітло" .