У Рівному відкриють у День прапора 50-метровий флагшток

Урочисте відкриття 50-метрового флагштоку у Рівному відбудеться у День прапора. Про це 26 липня під час онлайн-брифінгу повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін. Флагшток привезли у Рівне 24 липня.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

Флагшток з прапором, площею 70 квадратних метрів, на майдані Просвіти у Рівному офіційно відкриють 23 серпня. Працівники фірми "Вест-інвест Груп" проводять підготовчі роботи, – зазначив заступник очільника області.

"Уже зробленні наступні роботи, це облаштовано фундамент, частково електромережі для підключення систем автоматичного підняття прапору, влаштовані стрижневі заземлювачі, виконані роботи з благоустрою прилеглої території", – коментує перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Як повідомляла суспільному 25 липня прессекретарка голови облдержадміністрації Зоряна Жильчук, наразі триває процедура розмитнення.

Як зазначив Сергій Подолін, завершити роботу планують 10 серпня.

В ОДА раніше повідомляли, що запланували встановлення цих елементів до 30-річчя Незалежності й щогли-флагштоки мають з'явитись у всіх областях.