29 жовтня відбувся Відкритий чемпіонат м. Рівне з рукопашу гопак.
Організатор : Зразковий театр козацьких єдиноборств "Роксоланія", міського палацу культури.
У змаганнях взяли участь спортсмени з Рівненської, Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької, Харківської областей. Понад 100 учасників.
Змагання відбулися за підтримки управління молоді та спорту Рівненської міської ради.
Також, окрему подяку організатор висловлює трудовому колективу КЗ"Рівненський Міський Палац Культури" за допомогу в організації.
Вітаємо організаторів та учасників.
Рівненська міська рада