У Рівному відбувся Відкритий чемпіонат з рукопашу гопак

29 жовтня відбувся Відкритий чемпіонат м. Рівне з рукопашу гопак.

Організатор : Зразковий театр козацьких єдиноборств "Роксоланія", міського палацу культури.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Рівненської, Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької, Харківської областей. Понад 100 учасників.

Змагання відбулися за підтримки управління молоді та спорту Рівненської міської ради.

Також, окрему подяку організатор висловлює трудовому колективу КЗ"Рівненський Міський Палац Культури" за допомогу в організації.

Вітаємо організаторів та учасників.

Рівненська міська рада