У Рівному відбулося Свято баскетболу

В обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву відбулося 36-е Новорічне «Свято баскетболу». На ньомубуловідзначенонайкращихвихованців в усіхвіковихгрупах.

Як завжди, булизмагання для баскетболістів та їхтренерів. Подарунки і нагороди найуспішнішимспртсменам вручали міський голова ВолодимирХомко, заступник голови ОДАОлександрКорнійчук, начальник управлінняосвіти ОДА Григорій Таргонський, начальник управліннямолоді та спорту ОДА ВіталійЛіпський, депутати та бізнесмени, якітрадиційнопідтримуютьюнихбаскетболістів.

Традиційно, не обійшлося і без багаторічногокапітаназбірноїУкраїни, шлях якогорозпочався у цихстінах, СергіяЛіщука.

Директор закладу Сергій Шемосюкпідсумувавминулорічні перемоги, аджеминулийрікбув Роком баскетболу, а згодомназвав «Кращогонападника», «Кращого центрового», «Кращогозахисника» та «Кращого тренера» 2018 року.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА