Це – реакція на масштабну пожежу, що трапилась на міському сміттєзвалищі минулого тижня.
Про таку реакцію розповіли в Рівненській міській раді. Відомо, що ситуація із займанням на сміттєвому полігоні знаходиться під пильним контролем влади.
Протягом тижня велась активна робота щодо ліквідації стихійних звалищ, що утворилися в місті. Як наслідок — ліквідовано 15 таких локацій, де збиралось сміття.
Окрім того, у двох районах міста провели заміну сміттєвих контейнерів.