Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному планують ставити модульні будинки для переселенців

У Рівному планують встановити модульні будинки для переселенців. Як повідомив міський голова Олександр Третяк, наразі розробляють проєкт на їхнє виготовлення. Подібні модульні будинки почали збирати в етнопарку Ладомирія, там їх готові виготовляти на замовлення.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

У Рівному з початку війни переселенців селили у гуртожитки та навчальні заклади. Проте, з початком нового навчального року постала потреба людей переселити. Встановлення модульних будинків дозволить облаштувати місце для проживання двох з половиною сотень людей, каже мер.

"Щодо житла — дуже актуальне питання, повірте. Оскільки багато з вас (звернувся під час зустрічі до переселенців,-ред.) були поселені в гуртожитках, але розпочинається новий навчальний період... Також працюємо зараз з фондами по реконструкції деяких приміщень нашої комунальної власності, які будуть віддані під реконструкцію і облаштування для житла внутрішньо переміщених осіб”, — сказав очільник міста.

За офіційними даними департаменту соцполітики Рівнеради, у Рівненській міській громаді зареєстровані майже 19 тисяч вимушених переселенців, понад п'ять тисяч із них — діти.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: