У Парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка та Парку молоді відбувся концерт у межах загальноміського мистецького проєкту «Рівне.Літо.Музика»

Під час заходу вдалося зібрати 28 700 гривень на підтримку Сил оборони України.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору, підтримував та донатив. Окрема подяка творчим колективам за чудові виступи, талант та неймовірну атмосферу, яку ви створили для гостей заходу.

До нових зустрічей на «Рівне. Літо. Музика»

-- Рівненська міська рада КЗ "Рівненський Міський Палац Культури"