У місті Дубно демонтують радянський танк

Нещодавно під час чергової сесії Дубенської міської ради міські депутати одноголосно підтримали депутатський запит щодо демонтажу танку на відповідному меморіалі у місті Дубно.

За інформацією Horyn.info.

Також прийнятим рішенням передбачається здійснення благоустрою цієї території.

Про це повідомляють у Дубенській міській раді.

Як повідомляє телеканал «Теза», міський голова Дубна Василь Антонюк зазначив, що танк коштує пів мільйона доларів:

– Спочатку треба танк прибрати, а потім будемо думати, що розмістити на його місці. Такий танк коштує пів мільйона доларів.