У Києві на спортивній базі «Олімпійський навчальний центр «Конча-Заспа» відбувся чемпіонат України з фехтування на візках

Із 28 травня до 1 червня 2026 року в місті Київ на спортивній базі «Олімпійський навчальний центр «Конча-Заспа» відбувся чемпіонат України з фехтування на візках серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.

Рівненську область на даних змаганнях репрезентували спортсмени РРЦ «Інваспорт» Олександр Шевчук, Павло Козлинець та Світлана Бабак (усі - м. Рівне).

У підсумку в особистих змаганнях на шаблях наші спортсмени посіли:

Олександр Шевчук - 5 місце у категорії В серед чоловіків;

Павло Козлинець - 8 місце у категорії А серед чоловіків;

Світлана Бабак - 6 місце у відкритій категорії серед жінок.

У підсумку в особистих змаганнях на шпагах наші спортсмени посіли:

Олександр Шевчук - 6 місце у категорії В серед чоловіків;

Павло Козлинець - 11 місце у категорії А серед чоловіків;

Світлана Бабак - 9 місце у відкритій категорії серед жінок.

Підготовку спортсменів до змагань здійснював тренер РРЦ «Інваспорт» Станіслав Конопацький.