Із 28 травня до 1 червня 2026 року в місті Київ на спортивній базі «Олімпійський навчальний центр «Конча-Заспа» відбувся чемпіонат України з фехтування на візках серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.
Рівненську область на даних змаганнях репрезентували спортсмени РРЦ «Інваспорт» Олександр Шевчук, Павло Козлинець та Світлана Бабак (усі - м. Рівне).
У підсумку в особистих змаганнях на шаблях наші спортсмени посіли:
Олександр Шевчук - 5 місце у категорії В серед чоловіків;
Павло Козлинець - 8 місце у категорії А серед чоловіків;
Світлана Бабак - 6 місце у відкритій категорії серед жінок.
У підсумку в особистих змаганнях на шпагах наші спортсмени посіли:
Олександр Шевчук - 6 місце у категорії В серед чоловіків;
Павло Козлинець - 11 місце у категорії А серед чоловіків;
Світлана Бабак - 9 місце у відкритій категорії серед жінок.
Підготовку спортсменів до змагань здійснював тренер РРЦ «Інваспорт» Станіслав Конопацький.