Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Гощу переїхало училище з Бахмута

 Унаслідок збройної агресії росії проти України без даху над головою залишилися не лише сотні тисяч наших співвітчизників, але й чимало навчальних закладів. Саме тому у Гощу був змушений переїхати Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти», який очолює Ігор Гаєвий. 

Навчальну й виробничу базу закладу знищили російські окупанти, повідомив очільник Гощанської громади Микола Панчук. Позаду кілька місяців плідної роботи, перемовини з Донецьким департаментом освіти, домовленості про перевезення коштовного обладнання. Попереду – становлення закладу, перспектива його розвитку, нові робочі місця, надходження в місцевий бюджет і головне - можливість для випускників освітніх закладів нашої громади здобувати затребувані на ринку праці робітничі професії неподалік дому.

Слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, малярі та мулярі, електрозварювальники різного профілю, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, швачки, кухари та кондитери. Навчатись цих професій можна буде безпосередньо в Гощі. Сьогодні в закладі здобувають професійну освіту 475 дітей.

Для навчання швачок використовується матеріальна база релокованого з Харкова в Гощу швейного підприємства. Автослюсарі навчатимуться на базі Гощанського міжшкільного комбінату. Уже наступного навчального року стати студентами «Бахмутського центру професійно-технічної освіти» зможуть випускники 9 та 11 класів нашої громади, навчання планують проводити очно.

У планах дирекції закладу – професійні курси для дорослих мешканців громади. У разі потреби дирекція закладу залучатиме до роботи місцевих фахівців. Уже нині тут працює старшим майстром гощанка Валентина Музичка. - Базування «Бахмутського центру професійно-технічної освіти» у Гощі – це суттєве посилення внутрішніх ресурсів громади, а також абсолютно нова сторінка в історії громади,- стверджують у селищній раді.

#Бахмут 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: