Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У другій половині січня на Рівненщині очікуються температурні коливання

Синоптики попереджають, що в другій половині січня в Рівненській області не варто чекати на стабільну погоду. Майже кожні 3-4 дні стовпчик термометра гойдатиметься від помірного морозу до невеличкої відлиги.

Погода другої половини січня в Рівному буде нестабільною та вологою

Як повідомляють синоптики Meta, друга половина січня в Рівному розпочнеться с середньодобової температури близько -1°С та вологості повітря до 95%. Така погода з невеликим мокрим снігом протримається до понеділка,17 січня. З вівторка почнеться тимчасове похолодання: мороз посилиться до -3°С, а в середині тижня досягне позначки -6°С. Взагалі, вся друга половина січня пройде при частому коливанні температури, від якої залежатиме стан опадів. Помірні морози та слабкі відлиги змінятимуть одне одного кожні 3-4 дні.

Останній тиждень січня почнеться з відлиги до +2°С та слабкого дощу, який замерзатиме на переохолодженому ґрунті. Можливо утворення ожеледиці. Після 27 січня очікується похолодання до -6°С. Ймовірність опадів становить 60%.

Січнева погода у Рівненській області

На півночі області в Зарічному та Дубровиці погода буде дещо прохолоднішою. З 17 січня очікується мороз до -3°С, який ближче до середини тижня посилиться до -11°С. Можливий помірний сніг.

На півдні Рівненщини, в Радивілові, Дубно в понеділок 17 числа можливий дощ, який утворить ожеледицю. Через кілька днів температура понизиться до -7°С, сніжитиме. В останній тиждень місяця очікується відлига до +3°С.


 

#погода  #прогноз 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: