Члени осередку вже вп`яте відвідують малечу, тому проблем із спілкуванням не було. Вихованці щиро ділились враженнями, раділи подарункам та були у піднесеному настрої. Для всіх вихованців школи-інтернату було накрито “солодкий стіл”, діти ласували цукерками, пряниками та круасанами з соком. Наймолодші подивились цікавий новорічний мультфільм. Саме ці щасливі оченята стають певною мотивацією для проведення таких акцій і в подальшому.
Організатори вдячні за спонсорську допомогу у вигляді солодощів дитячому кафе «Солодкий дім», Дубенському комбінату хлібопродуктів та ПП «Шеметі»; за перевезення речей до школи-інтернату Климчуку В. В., а також учням ЗОШ №1, які активно взяли участь у зборі речей для діток, та всім, хто долучився до акції.
• Прес-служба ВП ГО “Всеукраїнський молодіжний рух “Національний Альянс” у Рівненській області
Стрільчук Ася