США випустили срібні інвестиційні монети номіналом $1 13:34, 10 травня 2022 року США випустили срібні інвестиційні монети номіналом $1, повідомив Музей грошей НБУ. Вони мають увінчати опір українців проти російських окупантів та прагнення захистити свою незалежність.