Спортсменка з Рівненщини візьме участь в XXIV літніх Дефлімпійських іграх

З 01 по 15 травня 2022 року в місті Кашіас-ду-Сул (Федеративна Республіка Бразилія) відбудуться XXIV літні Дефлімпійські ігри серед спортсменів з порушеннями слуху.

Наказом Міністерства молоді та спорту України від 12.04.2022 № 993 затверджений склад національної збірної команди України для участі у ХХІV літніх Дефлімпійських іграх.

Відповідно до цього наказу, до складу національної збірної команди України включена спортсменка Рівненської області Катерина ШЕПЕЛЮК.

ШЕПЕЛЮК Катерина Борисівна - Заслужений майстер спорту України з дзюдо. Є спортсменкою Рівненського регіонального центру «Інваспорт» та спортивного клубу «Олімпійські надії»

Багаторазова чемпіонка України.

З 2011 року член збірної команди України.

2012 р. – чемпіонат світу (Венесуела) – 1 місце. Присвоєно спортивне звання – Майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо.

2013 р. – переможець та бронзова призерка з дзюдо XXII літніх Дефлімпійських ігор в м. Софія (Болгарія). Нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня.

2015 р. – чемпіонка та срібна призерка чемпіонату Європи з різних видів бойових єдиноборств серед спортсменів з порушеннями слуху в м. Єреван (Вірменія).

2017 р. – дворазова переможниця та бронзова призерка ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор в м. Самсун (Туреччина). Нагороджена орденом Княгині Ольги ІІ ступеня. Присвоєно звання – Заслужений майстер спорту України з дзюдо.

2019 р. – дворазова чемпіонка Європи з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху в м. Брассат (Бельгія).

2021 р. – чемпіонка світу з дзюдо у ваговій категорії до 63 кг та чемпіонка світу у командному заліку серед жінок серед спортсменів з порушеннями слуху в м. Версаль (Франція).

Тренується під керівництвом Заслуженого тренера України Романкевича Михайла Яковича.

На ХХІV літніх Дефлімпійських іграх Катерина братиме участь в особистих змаганнях з дзюдо серед жінок у ваговій категорії до 63 кг та у командних змаганнях серед жінок.

Змагання в особистому заліку серед жінок розпочнуться 04 травня о 15:00 за київським часом, а командні змагання серед жінок розпочнуться 05 травня о 15:00 за київським часом.

Бажаємо Катерині вдалих виступів та щоб пані Удача завжди була на її боці!!! Ми віримо у неї та усіма силами будемо її підтримувати!!! Вперед до перемоги!!!