Мирова із севастопольцями
Не вдалося БК-93 «Пульсар-ШВСМ» на мажорній ноті завершити рік. У черговому турі чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги рівняни вдома розійшлися миром із севастопольським «Мусоном».
Першого ігрового дня підопічні Михайла Переверзія в останній чверті «дожали» суперника. Вигравши четверту десятихвилинку БК-93 «Пульсар-ШВСМ» святкував загальну перемогу — 79:73 (21:11, 16:18, 19:24, 23:20).
У господарів відзначалися: Мякінін та Коров’яков — по 15 очок, Артимович — 14, Шемосюк — 13, Ворнік та Куракін — по 8, Кузьмінець — 4, Гусаківський — 2.
На жаль, у повторному матчі гості взяли реванш — 81:75 (22:19, 13:21, 20:14, 26:21). Перемогти рівнянам завадила погана гра у захисті, яка дозволила севастопольцям виграти підбирання. У господарів відзначалися: Коров’яков — 17 очок, Шемосюк — 16, Мякінін — 12, Куракін та Кузьмінець — по 8, Артимович та Ворнік — по 5, Липін — 4.
Михайло Переверзій, старший тренер БК-93 «Пульсар-ШВСМ»:
— На 90 відсотків на результат матчу вплинув програний підбір на власному щиті. Неможливо виграти, якщо суперник здійснює 24 підбори під нашим щитом. Інший фактор — не реалізовані штрафні кидки.
Результати решти ігор: "Волиньбаскет" — "Авіастар" — 70:67 та 79:69,
"Авантаж-Політехнік" — "Кремінь" 88:81 та 102:76, "Спортліцей" — "Коксохім-Сталь" — 74:70 та 58:75, "Вінницькі Зубри" — "Тернопіль-ТНЕУ" — 93:82 та 74:58.
Лідирує у чемпіонаті «Авантаж-Політехнік» — 30 очок. На одне менше у «Волиньбаскета». На третій сходинці — «Мусон» (28 очок). На четвертому місці БК-93 «Пульсар-ШВСМ» — 25.
Наступні ігри рівняни проведуть у наступному році. 4-5 лютого — наша команда прийматиме «Вінницьких зубрів».
Зі щитом з міста Лева
У черговому турі чемпіонату України з баскетболу серед команд першої ліги БК «Сузіря-ОСДЮШОР-НУВГП» зустрічався у Львові з місцевою «Політехнікою». У суботу підопічні Валерія Жартуна на останніх секундах вирвали перемогу — 67:66. Найрезультативнішою у рівнянок була Ганна Єремейчук — 28 очок і 19 підбирань. У неділю гості не дали суперницям жодного шансу на перемогу — 76:32. Найрезультативнішими у команді були: Вікторія Коваль — 21 очко, Дарина Степанюк — 17, Яна Голубош — 15, Ганна Єремейчук — 11 очок і стільки ж підбирань. Нинішнього року рівненські баскетболістки зіграють ще два матчі — удома з лідером нашої групи, івано-франківським «Університетом» (22 очки). У нашої команди на п’ять менше. У суботу, 24 грудня, початок зустрічі о 18.00, наступного дня – о 12.00.
Чудова гра рівнянина не врятувала від поразки
У черговому турі іспанського чемпіонату з баскетболу "Валенсія" у драматичній кінцівці домашнього матчу програла "Кахасолу" — 80:84. Вихованець рівненського баскетболу Сергій Ліщук вийшов на майданчик у стартовому складі. За 28 хвилин в складі «Валенсії» він набрав 15 очок та зробив шість підбирань. На жаль, цього було замало, аби перемогти.
ФУТЗАЛ
Фіналісти відомі
У вівторок визначиться володар Кубка мера з футзалу. У вирішальному матчі зустрінуться «Феміда», яка здолала «Рівне-112» — 2:2 та 7:6 у післяматчевих пенальті, та «Хімік», який вибив із подальшої боротьбі «Славію» (4:2). Гра пройде на майданчику ДЮСШ-4. Початок о 18 годині.