Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сьогодні у Вараській громаді вручили медалі 51 випускнику

У Палаці культури ім. Лесі Українки відбулось нагородження випускників-медалістів Вараської громади. Цьогоріч 34 учні отримали "золоті" та 17 "срібні" медалі за успішне навчання.

В умовах війни церемонія вручення була особливою, адже кожен з гостей мав можливість долучитися до збору коштів на потреби Збройних Сил України.Нагороди вручали заступник міського голови Дмитро Стецюк та начальник Управління освіти Олена Корень.

"Щиро вітаємо вас із закінченням навчального року. Незважаючи на складні випробування нашого часу я знаю і вірю, що ви будете успішними і ви зможете себе реалізувати. Продовжуйте творити, нехай ця успішна сторінка вашого життя продовжується й надалі. Дякуємо за вашу працю, дякуємо педагогам, батькам. До успіхів! До перемоги! Слава Україні!" – зазначив Дмитро Стецюк.

Начальник Управління освіти Олена Корень насамперед усіх присутніх привітала з Днем Конституції України та наголосила, що Україна є незалежною, суверенною, демократичною державою.

"Випускники – ви цвіт нашої нації, за вами майбутнє. Ви гідно витримали усі перешкоди та непорозуміння, які випали на вашому шляху впродовж одинадцяти років навчання у закладах освіти. Незважаючи на такий складний рік, ви довели, що ви найкращі", - сказала начальник Управління освіти.

За інформацією Вараської міської ради.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: