Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сьогодні у Рівненському районі попрощались з загиблим героєм - Юрієм Гульчуком

30 червня в Рівненському районі відбулося поховання військовослужбовця Збройних Сил України Юрія Гульчука, який загинув захищаючи Вітчизну. Втратила вірного сина та справжнього патріота рідна Острожчина.

Юрій Гульчук народився 4 лютого 1983 року у с.Хорів колишнього Острозького району у родині військовослужбовця. Юрій навчався в Острозькій середній школі №3, пізніше у Львівському професійно-технічному училищі. Згодом проходив строкову військову службу у Збройних Силах України. Коли повернувся з війська, уклав контракт та продовжив військову службу. Саме тоді, зустрів майбутню дружину Юлію, з якою створили сім’ю та виховували сина Владислава. Молода сім’я переїхала жити у м.Хрестинівка, що на Черкащині, де Юрій Гульчук влаштувася працювати на Укрзалізницю. Життя складалося і все було добре, але у 2014 році росія напала на схід України. Юрій добровольцем пішов воювати, тримав оборону м.Дебальцевого, де отримав поранення, але зумів повернутися живим, був відзначений медалями.

З 2019 року знову уклав контракт із Збройними Силами України та продовжив службу. У перший день війни, 24 лютого, військову частину, де він проходив службу, окупанти обстріляли. Юрій домігся перевестися у бойову 93-тю окрему механізовану бригаду «Холодний Яр», бо завжди вважав, що має значний бойовий досвід і саме він має виганяти з України московську орду. 16 червня, у важких боях на Харківщині Юрія Гульчука було смертельно поранено.

Справжнього патріота, вірного сина України, світлого, доброго, веселого Юрія сьогодні, 30 червня, поховали на рідній Острожчині в с.Бродівське поруч з могилою батька.

В Героя залишилася матір, овдовіла дружина та 15-річний син.
Спочивай з миром Герою! Щирі співчуття родині загиблого!

Вічна пам'ять та шана бійцю Юрію Гульчуку! Його подвиг не буде забутим, бо віддав він життя за Україну!

Начальник Рівненської районної військової адміністрації Олександр Коваль


 

#герої не вмирають 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: