Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Синоптики обіцяють похолодання на Рівненщині

У Рівному та області впродовж усього дня небо буде вкрите хмарами. Синоптики запевняють, що сьогоднішній день буде без опадів. Але також нагадують, що зима не за горами, тому похолодання цього тижня повинне ще раз нагадати нам про це. Із досить комфортних +10 градусів до п’ятниці-суботи погода плавно перейде на мінуси. Так, у п’ятницю за прогнозом нам "світить" -3, а в суботу ще на градус менше!

В давнину за народними прикметами погоду визначали так: якщо стелиться туман — буде тепло, а якщо іній на деревах, потрібно готуватись до морозу. З цього часу починають міняти шубку зайці-біляки, білки, ласки.

А ще в цей день дівчата ворожили на судженого. Також читали різноманітні молитви і відвідували храми. У день Іони дівчата зазвичай молилися святому для того, щоб знайти хороших чоловіків. Було прийнято розкидати у дворі монетки, щоб притягнути нареченого в свій будинок. Хлопці теж проявляли активність і запрошували дівчат на гуляння, які часом тривали до самого ранку.

За церковним календарем 18 листопада вшановують мучеників Галактіона і Єпістимію; святителя Іону, архієпископа Новгородського; апостолів від 70­ох: Патрова, Єрма, Ліна, Гаїя, Філолога; святителя Григорія, архієпископа Олександрійського.

#погода 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: