Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Ще одна радниця Третяка

Радниця з питань стратегічного розвитку, проєктної діяльності та залучення зовнішнього фінансування - Олена Хмельник.

- Проєктний менеджер, співзасновник та Голова правління Громадської організації «Агенція сталого розвитку міста», керівник Благодійного Фонду «Громада Рівненщини».

- Має 13 річний досвід в проєктному менеджменті. Останні 4 роки працює в напрямку регіонального розвитку та залучення зовнішнього фінансування (грантова діяльність).

- Автор та виконавець проектів регіонального, місцевого розвитку, міжнародного партнерства (в т.ч. транскордонної співпраці).

- Член робочої групи з підготовки Стратегії розвитку міста Суми до 2027 року, Стратегії розвитку міста Рівне до 2040 року, підготовки інвестиційного паспорту Рівного та проєкту «Безпечне місто.Рівне».

- Керівник проєкту транскордонної співпраці «МАЦИК: Кулінарна спадщина Рівненщини», що реалізовується за підтримки Європейського Союзу.

- Член команди проєктів «Майстерня міста» та «Вулична майстерня міста».

- Автор та керівник щорічного регіонального мистецького фестивалю «EnergyArtFest», інклюзивного культурно-мистецького проєкту «Вражай та надихай», створення мистецької резиденції Ходкевичів у Млинові та івент-простору «Оpen-HUB» в Гощі.

- Під час піку спалаху пандемії COVID-19 в березні 2020 року спільно з партнерами створила та очолила БФ «Громада Рівненщини», надали на 4 млн. грн. благодійної допомоги в лікарні Рівного та області у вигляді мінілабораторій, медичного спеціалізованого обладнання, засобів індивідуального захисту.

Пишуть на сторінці Рівненської міської ради в Facebook

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: