Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Ще один мурал створили у Рівненському районі

Під час благодійного ярмарку #ЖитиМалюватиПеремагати, який відбувся в Гощі з ініціативи радниці Гощанського селищного голови з питань культури Анни Вітрук, на території стадіону ДЮСШ малі та дорослі художники й художниці під керівництвом викладачів арт-студії «Позитив» працювали над створенням неповторного муралу з патріотичними розписами.

Ідея зображення та розробка ескізу належить Марії Ковальчук.

- У центрі муралу – Україна та слово «воля», - пояснює суть зображення його авторка. - Зліва козак на коні - символ нашого минулого та його героїв. Це історія, яку потрібно пам’ятати й шанувати. Це люди, які століттями виборювали свободу своїх нащадків, тобто нас. Справа зображений український солдат 21 століття. Він символ нашого сьогодення. Це український Захисник, який уже в наш час відстоює незалежність України та наше щасливе майбутнє.

Гвоздика знизу композиції є символом героїв всіх поколінь, які пролили свою кров заради нашого сьогодення. Розміщений за солдатом лелека - символом майбутнього нащадків України. Серце в центрі муралу - центр Європи та символ всіх людей, які народилися в України і які також борються за щасливе та вільне життя на рідній землі.

Гощанська селищна рада 

#мурал 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: